Obchodní zástupce/kyně / Obchodní zástupci

FirmaISCAREX, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Jsme firma zaměřená na prodej kovoobráběcích nástrojů ISCAR a podpůrných produktů kovoobrábění, zejména upínacích systémů, maziv, chladících a řezných kapalin.
Do našeho týmu hledáme nového obchodního zástupce, který bude pečovat o stávající zákazníky a nebojí se oslovit jakékoli potenciální a nové zákazníky.

Náplň práce:

- Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (kontaktování zákazníka přímo v jeho sídle, řešení technických problémů).
- Technická podpora zákazníkům.
- Péče o přidělené stávající zákazníky, udržování aktivního a pravidelného kontaktu a rozvíjení další
spolupráce.
- Podpora marketingových aktivit, realizace připravených promoakcí.
- Reporting dat - pravidelný monitoring a analýza informací zjištěných na trhu.

Požadujeme:

- Zájem a motivaci pro obchodní činnost.
- Technické znalosti strojírenství výhodou, případně Vás zaškolíme.
- Prezentační a komunikační dovednosti.
- Silná orientace na plnění cílů.
- Spolehlivost, samostatnost.
- Časovou flexibilitu.
- Chuť učit se novým věcem.
- Znalost práce na PC.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:
- Služební automobil.
- Služební telefon a notebook.
- Perspektivní práci se zajímavými produkty.
- Odborný a kariérní rozvoj, včetně dalšího vzdělávání.
- Dobrý kolektiv spolupracovníků.

Kontakt: e-mailem [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebovská 115, Ústí nad Orlicí - Hylváty, 56203, Česko
mzda, plat (hrubý):od 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ISCAREX, s.r.o., IČ: 25948679
datum zveřejnění nabídky práce:14. 11. 2023